Ocieplanie pianą PUR – Żory

Oferujemy profesjonalne ocieplanie pianą PUR w Żorach i okolicy. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami. Zapewniamy dokładny i szybki montaż – dzięki wykorzystaniu pistoletów natryskowych w czasie jednego dnia roboczego jesteśmy w stanie pokryć aż do 300 m2 powierzchni. Zapewniamy ocieplanie pianą PUR w Kędzierzynie-Koźlu, Żorach i innych miejscowościach w okolicy.

Czy pianka poliuretanowa to dobry materiał ociepleniowy?

Na to pytanie można odpowiedzieć tylko w jeden sposób: tak, pianka PUR jest uważana za świetny materiał ociepleniowy. Jakie zalety wpływają na jej popularność w budownictwie?

  • Wysoka skuteczność izolacji pianki PUR – ma ona jedną z najniższych wartości współczynnika przewodzenia ciepła spośród wszystkich dostępnych materiałów izolacyjnych. Oznacza to, że ma zdolność skutecznego blokowania przepływu ciepła, minimalizując jego straty w budynku.
  • Doskonałe uszczelnienie i eliminacja mostków termicznych – pianka tworzy jednolitą i hermetyczną warstwę, która eliminuje przeciekanie powietrza i wilgoci.
  • Odporność pianki PUR na wilgoć i grzyby – jest ona hydrofobowa, czyli odporna na wchłanianie wilgoci. Zapobiega to wzrostowi grzybów i pleśni wewnątrz ścian i innych elementów konstrukcyjnych, co przyczynia się do utrzymania zdrowego i bezpiecznego środowiska w budynku.
  • Wytrzymałość i trwałość pianki PUR – dzięki swojej elastyczności po nałożeniu na powierzchnię utrzymuje swoją strukturę i właściwości izolacyjne przez długi czas. Jest odporna na osiadanie i kurczenie się, co zapewnia stabilność izolacji przez wiele lat.

Postaw na najlepszy materiał ociepleniowy na rynku i fachowe wykonanie izolacji! Czekamy na Twój telefon!