Ocieplanie pianą PUR – Śląsk

Jeśli szukasz skutecznego i bezpiecznego materiału izolacyjnego, dobrze trafiłeś! Specjalizujemy się w ocieplaniu pianą PUR na Śląsku budynków mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży, które pozwala nam sprawnie działać i szybko dostosowywać optymalne do danych warunków rozwiązania. Dlaczego warto postawić na pianę poliuretanową do ocieplenia budynku? Przede wszystkim ze względu na jej doskonale właściwości termoizolacyjne, np. niski współczynnik przenikania ciepła, szczelność, wytrzymałość, odporność na wilgoć, elastyczność oraz bezpieczeństwo dla alergików. 

Działamy na terenie całego Śląska – oferujemy ocieplanie pianą PUR w Raciborzu i wielu innych miejscowościach w regionie. Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty, serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Ocieplenie pianką PUR a zapotrzebowanie energetyczne obiektu

Ocieplenie pianką poliuretanową pozwoli znacznie zmniejszyć zapotrzebowanie energetyczne budynku, a tym samym obniżyć rachunki. Z pewnością przyczyni się to do podreperowania domowego budżetu lub optymalizacji kosztów prowadzenia działalności. Pianka PUR ma niski współczynnik przenikania ciepła, który sprawia, że potrzeba mniej energii do utrzymania stałej temperatury we wnętrzach. Przekłada się to nie tylko na niższe koszty utrzymania budynku, ale także zmniejszenie negatywnego wpływu instalacji na środowisko.

Zapraszamy do współpracy! Postaw na bezpieczny, sprawdzony materiał izolacyjny!