Ocieplanie pianą PUR Racibórz

Jeśli szukasz sprawdzonego, skutecznego i bezpiecznego sposobu na ocieplenie domu lub garażu, doskonale trafiłeś! Oferujemy ocieplanie pianą PUR w Raciborzu i okolicach. Na rynku działamy już od ponad 10 lat, nieustannie się rozwijając, by móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wykonujemy zarówno ocieplanie pianą otwarto-, jak i zamkniętokomórkową. Pierwsza z nich wykorzystywana jest m.in. do ocieplania ścian i poddaszy, druga natomiast fundamentów, tarasów czy piwnic. Dzięki wykorzystaniu technologii natryskowej cały proces nakładania piany przebiega szybko i sprawnie –  w trakcie jednego dnia roboczego jesteśmy w stanie ocieplić ok. 300 m2 powierzchni.

Jakie konstrukcje można ocieplić pianką poliuretanową?

Pianka PUR jest uniwersalnym materiałem, który w zależności od rodzaju, można wykorzystywać zarówno do ocieplania budynków od wewnątrz (piana otwartokomórkowa), jak i z zewnątrz (piana zamkniętokomórkowa). Można ją stosować do powierzchni wykonanych niemalże z każdego rodzaju materiału – drewna, betonu czy blachy. Dzięki swoim właściwościom piana może być wykorzystywana zarówno w przypadku budynków mieszkalnych, jak i gospodarczych czy przemysłowych. Wykonujemy ocieplanie pianą poliuretanową domów, garaży, hal blaszanych w Raciborzu i okolicznych miejscowościach. 

Cechy piany PUR

Ocieplanie pianą PUR w Rybniku, Raciborzu czy innych miejscowościach w województwie śląskim nie bez powodu cieszy się dużą popularnością. Piana poliuretanowa posiada wiele zalet, które decydują o jej funkcjonalności. Są to m.in.:

  • trwałość,
  • możliwość dotarcia w nawet najtrudniej dostępne zakamarki,
  • paroprzepuszczalność,
  • ochrona przed szkodnikami, grzybami i pleśnią,
  • nietoksyczność,
  • szybka aplikacja.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Postaw na sprawdzony sposób ocieplania budynków!