Ocieplanie pianą PUR – Mikołów

Jeśli szukasz skutecznego i bezpiecznego materiału dociepleniowego, pianka poliuretanowa jest wyborem idealnym dla Ciebie! Oferujemy ocieplanie pianą PUR w Mikołowie i innych miejscowościach położonych na Śląsku. Poliuretan jest chętnie stosowanym materiałem ze względu na swoją wytrzymałość, dobre parametry izolacji termicznej i akustycznej, paroprzepuszczalność, odporność na wilgoć, pleśń i grzyby, a także niewielką wagę. Znajduje zastosowanie przy każdym rodzaju powierzchni, m.in. z drewna, betonu czy blachy. Wykorzystuje się go zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i przemysłowych.

Oferujemy ocieplanie pianą PUR na Śląsku – nie tylko w Mikołowie, ale także innych okolicznych miejscowościach. Proponujemy także fachowe doradztwo i sporządzenie darmowej wyceny prac.

Montaż pianki poliuretanowej

Prawidłowa aplikacja piany PUR wymaga doświadczenia, wiedzy i umiejętności, a także zastosowania profesjonalnych narzędzi. W czasie prac należy pamiętać o odpowiednim stroju i masce, które pozwolą uniknąć szkodliwego wpływu unoszących się w powietrzu cząsteczek składników chemicznych. Montaż pianki poliuretanowej najlepiej jest powierzyć specjalistom. Jak przebiega cały proces? Pierwszym krokiem jest przygotowanie powierzchni, sprzętu i niezbędnych materiałów, a także zabezpieczenie otoczenia. Sama aplikacja pianki odbywa się za pomocą pistoletów natryskowych, które umożliwiają dotarcie nawet do najtrudniej dostępnych miejsc i stworzenie równomiernej powłoki. Następnie przechodzimy do wyrównania pianki, po którym pozostawiamy ją do wyschnięcia. 

Postaw na współpracę z profesjonalistami! Zapraszamy!