Ocieplanie pianą PUR – Opole

Ocieplanie pianą PUR w Opolu i okolicach to coś, czym zajmujemy się już od ponad 10 lat. Działamy rzetelnie i dokładnie, by zapewnić Ci trwałe i skuteczne efekty. Pianka poliuretanowa to chętnie wykorzystywany materiał dociepleniowy, który znajduje zastosowanie zarówno w przypadku budynków mieszkalnych, jak i gospodarczych czy przemysłowych. Pracujemy zarówno z pianką otwarto-, jak i zamkniętokomórkową. Pierwszy rodzaj materiału doskonale nadaje się do ocieplania poddaszy i ścian. Drugi świetnie sprawdza się natomiast do zabezpieczania tarasów czy fundamentów od strony zewnętrznej – jest odporny na negatywne działanie czynników atmosferycznych. Proponujemy ocieplanie pianą PUR w Zabrzu, Opolu i innych miejscowościach w tej części kraju.

Czym charakteryzuje się piana poliuretanowa?

Piana poliuretanowa (PUR) to materiał o izolacyjnych właściwościach termicznych, który jest szeroko stosowany w budownictwie i przemyśle. Swoją popularność zawdzięcza licznym zaletom funkcjonalnym.

  • Doskonała izolacja termiczna – lepsza ochrona termiczna to także redukcja strat energii, która przekłada się na niższe koszty ogrzewania i chłodzenia budynków.
  • Doskonałe uszczelnienie – aplikacja w formie natrysku pozwala na dokładne dostosowanie się materiału do kształtu i szczelin powierzchni. Piana tworzy trwałą i elastyczną warstwę, która skutecznie uszczelnia przestrzenie, eliminując mostki termiczne i zapobiegając przeciekom powietrza.
  • Niska waga – piana PUR nie obciąża zbędnie całej konstrukcji.
  • Hydrofobowość – poliuretan jest odporny na działanie wilgoci, a także rozwój grzybów i pleśni.

Postaw na sprawdzony i solidny materiał dociepleniowy i zapewnij jego trwałość na lata! Zapraszamy!