Ocieplanie pianą PUR – Gliwice

Specjalizujemy się w ocieplaniu budynków pianą PUR w Gliwicach i innych miejscowościach na Śląsku. Działamy sprawnie, rzetelnie i terminowo. Dzięki aplikacji piany w formie natryskowej cały proces przebiega szybko i efektywnie –  w ciągu jednego dnia roboczego jesteśmy w stanie pokryć aż do 300 m2 powierzchni. Nasz zespół tworzą jedynie fachowcy, którzy wszystkie powierzone im zlecenia wykonują z największą dokładnością. Jeśli nie jesteś pewny, czy pianka PUR jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego domu, skorzystaj z naszego doradztwa! Możesz także liczyć na darmową wycenę inwestycji. 

Ocieplanie budynków pianą PUR – dlaczego warto?

Ocieplanie pianą PUR w Katowicach, Gliwicach i na całym Śląsku cieszy się dużą popularnością. Jest to rozwiązanie opłacalne, skuteczne i bezpieczne. Montaż pianki poliuretanowej możliwy jest zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz budynków. Można go wykonać na powierzchniach betonowych,  drewnianych czy blaszanych. Struktura materiału zapobiega namnażaniu się pleśni i grzybów. Pianka jest także hydrofobowa, co oznacza, że nie absorbuje wody – jest odporna na wilgoć. Dzięki swojej niewielkiej wadze nie obciąża konstrukcji. Aplikacja za pomocą pistoletów natryskowych pozwala natomiast na dotarcie do najtrudniej dostępnych miejsc i stworzenie jednolitej powłoki termoizolacyjnej. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Już dziś skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły zlecenia i otrzymać darmową wycenę projektu!